امکان نازک کردن پوست بینی

آیا امکان نازک کردن پوست بینی وجود دارد ؟

می توان گفت فرق بین بینی های گوشتی و استخوانی در این می باشد که بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی (غضروفی ) دارای پوست ضخیم تری می باشند .

در انجام جراحی بینی ، پزشک و جراح بینی فرم اسکلت بینی را تغییر داده و تمام عمل را در زیر پوست انجام می دهد ، پس از به پایان رسیدن عمل مجدداً پوست را بر روی اسکلت جدید بینی قرار می دهند و سپس آن را ترمیم می نمایند ، به همین دلیل در اشخاصی که دارای پوست ضخیم می باشند هنر نمایی جراح پنهان می گردد و تمام تغییراتی که در اسکلت بینی ایجاد می گردد نمای بیرونی واضحی نخواهد داشت .

گوشتی بودن بینی در عمل جراحی زیبایی بینی تأثیر گذار می باشد و زمانی که بینی دارای پوست ضخیم و غضروف های نازک باشد بینی در اصطلاح بینی های گوشتی می نامند ، برای جراحی بینی های گوشتی نیازمند این می باشد که جراحی با تکنیک های بسیاری صورت پذیرد .

عمل بینی

درجراحی بینی های گوشتی معمولاً جراحان و پزشکان در فکر این می باشند که چگونه پوست را نازک نمایند ، پوست دارای چندین لایه می باشد که به هیچ کدام از لایه ها نمی توان دست زد ، زیرا موجب می شود که پوست آسیب ببیند .

جراحان عمل زیبایی بینی فقط چربی پوست را برداشته و همزمان با برداشتن چربی زیر پوستی ، پوست را نازک می نمایند ، چربی برداری زیر پوست موجب شده که نتیجه جراحی بینی بهتر شود ، ولی باید توجه نمود که نازک کردن پوست بسیار مختصر می باشد و خیلی نمی توان پوست را نازک نمود .

بهترین راه برای زیباسازی بینی های گوشتی تقویت استحکام اسکلت بینی می باشد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پانزده =

پروتز سینه جراحی بینی جراحی بینی متخصص پوست درمان ناباروری آزمایش تیروئید