تزریق ژل و بوتاکس در دست

تزریق ژل و بوتاکس در دست

دست ها اهمیت زیادی برای افراد دارند ، بسیاری از امور روزمره با دست ها انجام میشود و یا در هنگام صحبت کردن این دستها هستند که چشم مخاطب را جلب میکنند ، از این رو بسیاری از مردم از ایجاد چین و چروک و یا شل شدن دستها واهمه دارند .

میتوان با مراقبت های لازم از ایجاد چروک برروی دست ها جلوگیری کرد ، اما رفته رفته با افزایش سن این روتند به سرعت انجام میگیردو فرد کنترلی برروی پیری دست ها ندارد .

ایجاد چین و چروک در دست ها از عوارض بالا رفتن سن و یا کارکردن زیاد است ، معمولا این عارضه با افزایش سن و از دست رفتن شادابی پوست بروز مینماید .

معولا مراقبت از دست ها با اقداماتی مثل استفاده از لوسیون ها  و یا کرم های جوان کننده و ماساژ با روغنهای طبیعی انجام میشود . اما در صورتیکه چین وچروک ها زیاد و عمیق و پوست شل شده باشد استفاده از روش های نامبرده زمانبرو طولانی هستند و در بسیاری از موارد فرد از نتایج حاصل ناراضی است .

امروزه میتوان با استفاده از موادی که تولید شده اند دوباره دست هارا جوانسازی نمود

تزریق ژل و بوتاکس و چربی نمونه ای از جراحی زیبایی بر روی دست است که زیبایی و شادابی را در یک جلسه به فرد اهدا میکند . انجام این عمل بسیار ساده و توسط جراح متخصص انجام میشود .

 

پزشک به مقدار نیاز بوتاکس یا ژل را در پشت دست ها تزریق و از ایجاد چین و چروک در آن  جلوگیری میکند .

فرد بعد از تزریق احساس بهتری داشته و رضایتمندی کاملی کسب مینماید .

لازم به ذکر است که ژل یا بوتاکس تزریق شده در پشت دست میتواند چهار تا شش ماه پس از جراحی، ماندگاری داشته باشد. البته نوع بوتاکس تزریق شده نیز در ماندگاری این عمل تاثیر دارد .

معمولا خانم های مسن که دچار شل شدگی در پوست هستند اکاندید های مناسب تری برای انجام این عمل زیبایی هستند .  انجام این عمل زیبایی عوارضی نداشته و فرد بعد  از مدتی احساس بهتری خواهد داشت ، پوست دست به صورت کامل جوانسازی میشود و دست ها حالت طبیعی و زیباتری به خود میگیرند .

بعد از تزریق مراقبت های زیادی لازم نداشته و عمل به صورت بی حسی موضعی انجام میشود .

عوارض شایعی برای این تزریق مشاهده نشده است و در صورتیکه این کار توسط یک پزشک ماهر انجام شود میتوانید از نتایج آن لذت ببرید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =