لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زیر بغل

موهای زیر بغل از جمله مواردی است که جزو موهای زائد محسوب میشود و رشد بی وقفه ی آن آزار دهنده است .

معمولا به طور میانگین هفته ای یک یا دوبار نیاز به پاکسازی این ناحیه است و افراد زیادی به دنبال راه های مختلف برای حذف این موها هستند . استفادهاز روش های موقت میتواند رضایت فرد را جلب کند اما استفاده از روش های درمانی دائمی موفق تر خواهد بود .
استفاده از کرم ها و مو های موقت نیز میتواند تا حدودی کار آمد باشد اما این روش ها تنها سرعت رشد را کاهش میدهند و تاثیری بر تعداد موها ندارند و بعد از مدتی دوباره رشد خواهند کرد .

بهترین درمان لیزر موهای زیر بغل است
با استفاده از لیزر میتوان موهای زیر بغل را از بین برد . با لیزر این ناحیه بعد از چند جلسه موهای زایئد به صورت دائمی از بین خواهند رفت . اما همواره این سوال برای افرد مطرح است که با توجه به اینکه ناحیه زیر بغل دارای غدد لنفاوی متعددی می باشد ایا لیزر می تواند باعث تحریک این غدد شود یا خیر؟ و آیا به راستی لیزر برای موهای زائد زیر بغل بی خطر است یا ممکن است در دراز مدت باعث ایجاد خطراتی برای فرد گردد.

درجواب باید بدانید که بعد از گذشت سالیان بسیار کوچکترین مشکلی برای این ناحیه مشاهده نشده و عوارضی که از آن واهمه دارید به هیچ عنوان اتفاق نخواهند افتاد .

چون اصولا لیزر ماهیت نوری داشته و عمق نفوذ آن نیز بسیار کم است بنابراین به هیچ عنوان عوارض جدی برای فرد ایجاد نمی کند.
لیزر باعث میشود که تعرق بدن کاهش یابد و در نتیجه فرد احساس بهتری نسبت به قبل داشته باشد .

همچنین لیزر تاثیر به سزایی بر تیرگی زیر بغل داشته و رنگ آن را روشن تر میکند .

میتوانید با گذشت 4 تا 6 جلسه از شر موهای زائد زیر بغل خلاص شوید .هرچند که این روش دائمی است اما به یاد داشته باشید که نیاز است حداقل سالی یکبار لیزر را تمدید کرده و درمان را نگهدارید .

انجام لیزر موهای زائد هیچگونه دردی در فرد ایجاد نکرده و معمولا زمان کمی صرف انجام لیزر میشود (حدود 10 دقیقه)

خوشبختانه لیزر موهای زائد زیر بغل، علاوه بر از بین بردن موهای این ناحیه، موهای زیر پوستی را نیز از بین می برد در ضمن منافذ باز پوستی زیر بغل را نیز اصلاح می کند و باعث می شود زیر بغل صاف تر از قبل باشد. این موضوع به خصوص در بانوان بسیار حائز اهمیت است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =